Designeri » N-Q » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Paradise Oriflame de dama

fin condimentat
Paradise Oriflame de dama Videouri
Paradise Oriflame de dama Imagini Paradise Oriflame de dama Imagini

Paradise de Oriflame este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Paradise a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Fabrice Pellegrin. Notele de varf sunt bergamot, piper roz, frezie si piper; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir, lacramioare si bujor; Notele de baza sunt mosc, cashmeran si cedru de Virginia.

bergamot piper roz frezie piper

iasomie trandafir lacramioare bujor

mosc cashmeran cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Paradise by Oriflame.

Paradise Recenziile parfumurilor

Daniella
Daniella

Pentru Oriflame, este un parfum deosebit. Imi aminteste mult de Lancome Miracle, este doar ceva mai piperat la inceput. Pentru mine, e un parfum de zi, dar mai dupa-amiaza, ceva genul cocktail sau, in general, la ocazii mai sofisticate, nu cotidiene. Superb, imi place. Are o persistenta buna.

Paradise by Oriflame 3.56 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Paradise fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Paradise, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Paradise dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Paradise de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Coty Pret a Porter Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Avon Surrender Valentino Valentina Assoluto Chanel Coco Noir Paco Rabanne Black XS for Her Chanel Chance Eau Fraiche Chanel Coco Eau de Parfum Escada Taj Sunset Dolce&Gabbana Rose The One Sabon Zohar (Musk) Chanel Chance Eau Vive Dita Von Teese Dita Von Teese Yves Rocher Iris Noir Estée Lauder Sensuous Nude Estée Lauder Modern Muse Vivienne Westwood Boudoir Nina Ricci Ricci Ricci Agent Provocateur Agent Provocateur Estée Lauder Youth-Dew Limited Edition