Designeri » N-Q » Oriental « Grupuri

Precious Eau de Parfum Oriflame de dama

Precious Eau de Parfum Oriflame de dama

Precious Eau de Parfum de Oriflame este un parfum Oriental de dama. Notele de varf sunt mandarina, piersica si Para; notele de mijloc sunt iasomie si lacramioare; Notele de baza sunt smirna si ambra.

mandarina piersica Para

iasomie lacramioare

smirna ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Precious Eau de Parfum by Oriflame.

Precious Eau de Parfum Recenziile parfumurilor

contesaNo1
contesaNo1

Foarte adevarat, un parfum superb l-am purtat cu placere si pacat ca Oriflame a renuntat sa il mai comercializeze. Ei au de pierdut!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Precious Eau de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Precious Eau de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Precious Eau de Parfum dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Precious Eau de Parfum de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Surrender Avon Rare Gold Avon Herve Leger Ete Avon U by Ungaro for Her Oriflame Eclat for Men Escada Escada Magnetism Avon Today Avon Little Black Dress Adidas Natural Vitality Oriflame Giordani Gold Chanel Coco Noir Avon Treselle Mystique Avon Passion Dance Avon Black Suede Touch Robert Piguet Fracas Chanel Coco Mademoiselle Cartier La Panthere Yves Rocher Voile d'Ambre Lancome Hypnose Avon Tomorrow