Designeri » N-Q » Oriental Lemnos « Grupuri

Rock'n'Passion Oriflame de dama

Rock'n'Passion Oriflame de dama

Il am: 1 Semnatura mea: 1

Rock'n'Passion Oriflame de dama Imagini Rock'n'Passion Oriflame de dama Imagini Rock'n'Passion Oriflame de dama Imagini

Rock'n'Passion de Oriflame este un parfum Oriental Lemnos de dama. Rock'n'Passion a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Nathalie Feisthauer. Notele de varf sunt floare de portocal, note metalice si rodie; notele de mijloc sunt pielarie, cerneala si prune; Notele de baza sunt paciuli, mosc si boabe de tonka.

floare de portocal note metalice rodie

pielarie cerneala prune

paciuli mosc boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rock'n'Passion by Oriflame.

Rock'n'Passion Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Rock'n'Passion fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Rock'n'Passion, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rock'n'Passion dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rock'n'Passion de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Bvlgari Black Davidoff Zino Davidoff Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Keiko Mecheri Patchoulissime Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Mojo Be Glamouros Charriol Charriol Eau de Parfum Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Burberry Burberrys Strellson Strellson No 1 Bvlgari Bvlgari Man SoOud Kanz