Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Rose of Dreams Oriflame de dama

Rose of Dreams Oriflame de dama

cimbru
Rose of Dreams Oriflame de dama Videouri
Rose of Dreams Oriflame de dama Imagini Rose of Dreams Oriflame de dama Imagini Rose of Dreams Oriflame de dama Imagini Rose of Dreams Oriflame de dama Imagini

Rose of Dreams de Oriflame este un parfum Floral de dama. Rose of Dreams a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Alexis Dadier. Parfumul prezinta trufe, trandafir de mai si trandafir frantuzesc.

trufe trandafir de mai trandafir frantuzesc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rose of Dreams by Oriflame.

Rose of Dreams Recenziile parfumurilor

hiacint
hiacint

E unul din trandafirii purtabili pentru mine, am încercat cîteva soliflore şi, în cel mai bun caz (Rose Absolue) nu mi-au zis nimic memorabil, iar în cel mai rău (Stella) mi-au făcut greaţă. Rose of Dreams are un subton animalic care-i mai reduce din aciditate. L-am testat la 30 de grade şi nimeni nu a leşinat :), se menţine aproape de piele, siajul este slab, însă longevitatea e mai bună decît a altor parfumuri Oriflame.

Rose of Dreams by Oriflame 4.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Rose of Dreams fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Rose of Dreams, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rose of Dreams dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rose of Dreams de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Azzaro Azzaro 9 I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Rampage Fly by Rampage Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale JoAnne Bassett Madame Pompadour Bronnley Pink Bouquet Kenzo Time for Peace Romane Vida Tiger Lily Melvita Floral Water Orange Blossom