Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Saga Oriflame de dama

Saga Oriflame de dama

Saga Oriflame de dama Imagini Saga Oriflame de dama Imagini Saga Oriflame de dama Imagini

Saga de Oriflame este un parfum Floral Fructat de dama. Saga a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Nicole Mayu. Notele de varf sunt trandafir si coacaze negre; notele de mijloc sunt piersica, prune si note florale; Notele de baza sunt lemn de santal, mosc si paciuli.

trandafir coacaze negre

piersica prune note florale

lemn de santal mosc paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Saga by Oriflame.

Gucci Rush

Saga Recenziile parfumurilor

hiacint
hiacint

Am avut o sticluţă de 30 ml pe care nu o mai găsesc, probabil în timpul vreunei curăţenii generale s-a pierdut. Îmi pare rău, fiindcă îmi plăcea foarte mult. Poate ştie cineva parfumuri similare...

marrypoppinsx
marrypoppinsx

l-am avut,este minunat..imi aminteste de primavara,are miros fresh si un pic dulce...miros de flori,verdeata...este nemaipomenit,imi pare rau ca nu il mai gasesc la oriflame,nu inteleg de ce nu mai este...era foarte deosebit

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Saga fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Saga, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Saga dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Saga de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Clinique Clinique Happy To Be La Perla Shiny Creation Moschino Moschino Funny! Alfred Sung Shi Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Aqaba Jewels of Blu Donna Karan DKNY Summer Anna Sui Night of Fancy Sarah Jessica Parker SJP NYC Molinard Mirea Oriflame The Babes Sweet Peach Zara Zara Girl