Designeri » N-Q » Lemnos Aromatic « Grupuri

Signature Oriflame de barbati

Signature Oriflame de barbati

Signature de Oriflame este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Signature a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt nectarina, Para si piper; notele de mijloc sunt lemn de guaiac, cedru si nucsoara; Notele de baza sunt ambra, vanilie, vetiver si mosc.

nectarina Para piper

lemn de guaiac cedru nucsoara

ambra vanilie vetiver mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Signature by Oriflame.

Signature Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

Un parfum placut la un pret foarte bun. Se simte la inceput un ,,compot" de fructe care se evapora rapid lasand locul unui ,,cockteil" de ambra, vanilie si vetiver. Desi nu-l simt, il simt ceilalti si toti cred ca este ceva mai scump. Bun pentru birou

Signature by Oriflame 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Signature fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Signature, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Signature dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Signature de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Guerlain Vetiver Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Etienne Aigner Aigner |man|2 Avon U by Ungaro for Him Aveda Chakra 2 Attraction Replay Replay for Him Montale Crystal Aoud Lorenzo Siena Palio Weil So Weil Floris No 89 Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria