Designeri » N-Q » Lemnos Aromatic « Grupuri

Signature Oriflame de barbati

Signature Oriflame de barbati

Signature de Oriflame este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Signature a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt nectarina, Para si piper; notele de mijloc sunt lemn de guaiac, cedru si nucsoara; Notele de baza sunt ambra, vanilie, vetiver si mosc.

nectarina Para piper

lemn de guaiac cedru nucsoara

ambra vanilie vetiver mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Signature by Oriflame.

Signature Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

Un parfum placut la un pret foarte bun. Se simte la inceput un ,,compot" de fructe care se evapora rapid lasand locul unui ,,cockteil" de ambra, vanilie si vetiver. Desi nu-l simt, il simt ceilalti si toti cred ca este ceva mai scump. Bun pentru birou

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Signature fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Signature, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Signature dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Signature de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Annick Goutal Mandragore Abercrombie & Fitch Fierce Nasomatto Absinth Giorgio Armani Onde Vertige Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Royall Fragrances Royall Vetiver Donna Karan DKNY Men 2009 Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Gucci Gucci by Gucci Sport Platinum J Mix 18