Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

So Fever Her Oriflame de dama

So Fever Her Oriflame de dama

fin condimentat
So Fever Her Oriflame de dama Imagini So Fever Her Oriflame de dama Imagini So Fever Her Oriflame de dama Imagini So Fever Her Oriflame de dama Imagini So Fever Her Oriflame de dama Imagini

So Fever Her de Oriflame este un parfum Oriental Floral de dama. Acesta este un parfum nou So Fever Her a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Vincent Schaller. Notele de varf sunt bergamot, coacaze negre si piper roz; notele de mijloc sunt floare de ghimbir, flori de mar si corcoduse; Notele de baza sunt lemn de santal, lemn dulce negru, lemn dulce si vanilie.

bergamot coacaze negre piper roz

floare de ghimbir flori de mar corcoduse

lemn de santal lemn dulce negru lemn dulce vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about So Fever Her by Oriflame.

Reveal

So Fever Her Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Miroase dulce -fructat-vanilat..parca ai musca dintr-o caisa ff bine coapta(deși nota nu e listata, eu asa percep mirosul).Îmi place,purtabil, ușor elegant, pt sezonul rece merge la fix, deja aproape jumătate din sticluța este consumata-creează dependenta acest parfum, iți vine sa îl "mănânci"

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame So Fever Her fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame So Fever Her, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica So Fever Her dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre So Fever Her de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Halloween Halloween Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Mauboussin Histoire d`Eau Kat Von D Sinner Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Anya`s Garden Fairchild Arno Sorel Shaman Femme Alta Moda Midnight Dreams Amouage The Library Collection Opus III Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her Galimard Frisson