Designeri » N-Q » Floral Verde « Grupuri

Solliden for Her Oriflame de dama

Solliden for Her Oriflame de dama

Solliden for Her de Oriflame este un parfum Floral Verde de dama. Parfumul prezinta iasomie, ylang-ylang, trandafir, note verzi, lemn de santal si mosc.

iasomie ylang-ylang trandafir note verzi lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Solliden for Her by Oriflame.

Solliden for Her Recenziile parfumurilor

Solliden for Her by Oriflame 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Solliden for Her fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Solliden for Her, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Solliden for Her dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Solliden for Her de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Elizabeth Arden Arden Beauty Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Roberto Verino VV Yves Rocher Neonatura Elevate Loewe Quizas, Quizas, Quizas Shiseido Relaxing Fragrance Weil Bambou Avon 50's glam Luciano Soprani Solo Soprani Charriol Tourmaline JoAnne Bassett Josephine Jo Malone Honeysuckle & Jasmine