Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Sun Oriflame de dama

Sun Oriflame de dama

Sun de Oriflame este un parfum Floral Fructat de dama. Sun a fost lansat in 1996. Notele de varf sunt portocala, coacaze negre si mar rosu; notele de mijloc sunt iasomie, cardamom, frezie si lacramioare; Nota de baza este mosc.

portocala coacaze negre mar rosu

iasomie cardamom frezie lacramioare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sun by Oriflame.

Sun Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Sun fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Sun, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sun dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sun de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women Donna Karan DKNY Be Delicious Shine Calvin Klein Eternity Summer 2007 Antonio Puig Barbie B Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition Emanuel Ungaro Apparition Facets Novae Plus Pretty Fairy Jardin de France Shaiming Prescriptives Calyx Egofacto Fool For Love Love Passport One Love Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk