Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

Tsun Lai Oriflame de dama

Tsun Lai Oriflame de dama

Tsun Lai de Oriflame este un parfum Oriental Floral de dama. Notele de varf sunt lamaie de Amalfi si note florale; notele de mijloc sunt iasomie, ylang-ylang si lotus; Notele de baza sunt lemn de santal, tamaie si vanilie.

lamaie de Amalfi note florale

iasomie ylang-ylang lotus

lemn de santal tamaie vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tsun Lai by Oriflame.

Tsun Lai Recenziile parfumurilor

Tsun Lai by Oriflame 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Tsun Lai fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Tsun Lai, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tsun Lai dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tsun Lai de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Annayake Yukimi Annayake Matsuri Lalique Lalique Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Revlon Charlie Gold Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Coty Tribe Oilily Oilily Ovation Regency Cosmetics Bal de Bain Parfums 06130 Feuille de Reglisse Gucci Gucci Guilty