Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

VIP Night Oriflame de dama

VIP Night Oriflame de dama

aldehide
VIP Night Oriflame de dama Imagini VIP Night Oriflame de dama Imagini VIP Night Oriflame de dama Imagini VIP Night Oriflame de dama Imagini

VIP Night de Oriflame este un parfum Floral Fructat de dama. VIP Night a fost lansat in 2013. VIP Night a fost creat de Dora Bagriche si Hamid Merati-Kashani. Notele de varf sunt grapefruit roz si Para; notele de mijloc sunt floare de portocal, iasomie, ylang-ylang si sampanie; Notele de baza sunt note lemnoase, vanilie si paciuli.

grapefruit roz Para

floare de portocal iasomie ylang-ylang sampanie

note lemnoase vanilie paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about VIP Night by Oriflame.

Le Parfum
Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette

VIP Night Recenziile parfumurilor

SZABO SIMINA
SZABO SIMINA

Mie una imi place acest parfum !! Este destul de placut si cred ca bine tolerat !Persistenta lui este slaba spre medie dar la pretul pe care il are este ok !
nota 2/5

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame VIP Night fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame VIP Night, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica VIP Night dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre VIP Night de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Surrender Lancome La Vie Est Belle Givenchy Dahlia Noir Eau de Toilette Chanel Chance Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau Zara Fruity Nina Ricci Ricci Ricci Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Lancome Tresor In Love Chanel Coco Noir Christian Dior Dune Dolce&Gabbana Rose The One Oriflame Mirage Jessica Simpson Fancy Avon In Bloom Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Sarah Jessica Parker Lovely Chloe L`Eau de Chloe Burberry London