Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Volare Magnolia Oriflame de dama

Volare Magnolia Oriflame de dama

acvatic
Volare Magnolia Oriflame de dama Imagini Volare Magnolia Oriflame de dama Imagini Volare Magnolia Oriflame de dama Imagini Volare Magnolia Oriflame de dama Imagini

Volare Magnolia de Oriflame este un parfum Floral de dama. Volare Magnolia a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Maurice Roucel. Notele de varf sunt floare de portocal, rabarbar, lamaie si citrice; notele de mijloc sunt magnolie, trandafir si iasomie; Notele de baza sunt mosc, boabe de tonka si note lemnoase.

floare de portocal rabarbar lamaie citrice

magnolie trandafir iasomie

mosc boabe de tonka note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Volare Magnolia by Oriflame.

Volare Magnolia Recenziile parfumurilor

claudia_23
claudia_23

Ce pot sa zic este ca mie nu imi place este multe prea floral si sapunos si simt ca ma sufoc cand il port. Nu pot spune ca este neaparat un parfum rau doar ca mie nu mi se potriveste deloc.

leila_mic
leila_mic

l-am cumparat in iarna, de dorul magnoliilor inflorite, mai ales al celor de langa geamurile noastre ... exact mireasma magnoliilor ... si dureaza ore in sir! nu mi-am imaginat ca dureaza mai mult ca parfumuri renumite ... chiar este bun, fin, floral, delicat si DURABIL

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oriflame Volare Magnolia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oriflame Volare Magnolia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Volare Magnolia dupa Oriflame. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Volare Magnolia de Oriflame reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Rocher Rose Oud Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Yves Rocher Cerisier en Fleurs Yves Rocher Comme une Evidence Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Calvin Klein Obsession Chanel Coco Eau de Toilette Yves Rocher FlowerParty Tom Ford Velvet Orchid Chanel Chance Eau de Parfum Chanel Chanel N°19 Aquolina Pink Sugar Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Christian Dior Miss Dior Le Parfum Yves Rocher Rose Fraiche Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Rose Absolue Yves Rocher Lilas Mauve