Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Autour de la Rose Orlane de dama

Autour de la Rose Orlane de dama

Autour de la Rose Orlane de dama Imagini

Autour de la Rose de Orlane este un parfum Floral de dama. Creatorul acestui parfum este Karine Dubreuil. Notele de varf sunt mandarina si rabarbar; notele de mijloc sunt nufar, trandafir, liliac si lici; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal si paciuli.

mandarina rabarbar

nufar trandafir liliac lici

mosc lemn de santal paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Autour de la Rose by Orlane.

Autour de la Rose Recenziile parfumurilor

Autour de la Rose by Orlane 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Orlane Autour de la Rose fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Orlane Autour de la Rose, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Autour de la Rose dupa Orlane. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Autour de la Rose de Orlane reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome Poeme Alfred Sung Mei Cerruti Cerruti En Fleurs Fragonard Fragonard Miller Harris Geranium Bourbon Charles Jourdan Inspiration Cliff Richard Summer Holiday Ben Sherman Live Forever Aloha Beauty Red Hibiscus Vivienne Westwood Naughty Alice Romane Ever Classic L`Erbolario Frutto della Passione