Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

So de la Renta Oscar de la Renta de dama

acvatic
ozonic
So de la Renta Oscar de la Renta de dama Imagini So de la Renta Oscar de la Renta de dama Imagini So de la Renta Oscar de la Renta de dama Imagini

So de la Renta de Oscar de la Renta este un parfum Floral Fructat de dama. So de la Renta a fost lansat in 1997. Creatorul acestui parfum este Ilias Ermenidis. Notele de varf sunt clementina, kiwi, gardenie, frezie, mango, pepene rosu si cardamom; notele de mijloc sunt bujor, tuberoza, iasomie Sambac, lotus si narcisa; Notele de baza sunt prune, mosc si vanilie.

clementina kiwi gardenie frezie mango pepene rosu cardamom

bujor tuberoza iasomie Sambac lotus narcisa

prune mosc vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about So de la Renta by Oscar de la Renta.

So de la Renta Recenziile parfumurilor

ramorariu
ramorariu

Mi-a placut initial...dar acum nu il mai suport.I l-am dat mamei Un parfumel..si atat.

Un parfumel tineresc, floral-fructat, cu miros dominant de frezie, dar o frezie destul de urata, chimica (daca e posibil asa ceva :)) Mai simt mango si tuberoza, dar combinatia aceasta da un iz de punga de plastic...
Parfumul are o oarecare opulenta, are siaj moderat si persistenta moderata, insa nu imi pare un parfum ce ar merita cmparat!
Nota mea: 5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Oscar de la Renta So de la Renta fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Oscar de la Renta So de la Renta, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica So de la Renta dupa Oscar de la Renta. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre So de la Renta de Oscar de la Renta reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Escada Tropical Punch Tommy Hilfiger Tommy Girl Indult Manakara Fresh Fig Apricot Charriol Charriol Eau de Toilette biehl parfumkunstwerke pc01 Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Peter Andre Unconditional Alta Moda Sweet Heart Rance 1795 Helene