Designeri » N-Q » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Black XS for Her Paco Rabanne de dama

Black XS for Her Paco Rabanne de dama

cacao
Black XS for Her Paco Rabanne de dama Videouri Black XS for Her Paco Rabanne de dama Videouri
Black XS for Her Paco Rabanne de dama Imagini Black XS for Her Paco Rabanne de dama Imagini Black XS for Her Paco Rabanne de dama Imagini Black XS for Her Paco Rabanne de dama Imagini Black XS for Her Paco Rabanne de dama Imagini Black XS for Her Paco Rabanne de dama Imagini Black XS for Her Paco Rabanne de dama Imagini Black XS for Her Paco Rabanne de dama Imagini

Black XS for Her de Paco Rabanne este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Black XS for Her a fost lansat in 2007. Black XS for Her a fost creat de Emilie (Bevierre) Coppermann si Mark Buxton. Notele de varf sunt merisor, piper roz si tamarind; notele de mijloc sunt violeta neagra, cacao si trandafir; Notele de baza sunt paciuli, vanilie si lemn de Massoia.

merisor piper roz tamarind

violeta neagra cacao trandafir

paciuli vanilie lemn de Massoia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Black XS for Her by Paco Rabanne.

Reb'l Fleur
Lady Rebel Rock Deluxe
Tribe
Maa Arwaak
Today Tomorrow Always Absolute

Black XS for Her Recenziile parfumurilor

Aianna
Aianna

Un parfum de domnișoare, este dulce si sexy. As fi vrut sa persiste mai mult.

Dana Maria

Pentru ca pe pielea mea, finalul e identic cu La vie est belle, sau cel putin asta am remarcat cand l-am testat pe piele. Si pentru ca folosesc La vie est belle de mai bine de doi ani si imi dau seama cand pe pielea mea ceva seamana cu el.

Laurica27
Laurica27

Inainte imi placea mult,seara la o tinuta sexy...acum am alte preferinte poate din cauza ca am mai crescut...il purtam cand aveam 25 ani :-)

Dana Maria

Finalul e identic cu La vie est belle. Inceputul nu imi place, e sufocant.

Mihailush
Mihailush

Prea dulce pentru mine, prea...
Nici acum nu inteleg ce a fost in capul meu cand mi l-am luat....

Valentina29
Valentina29

Un parfum " cald" si sexy. Il port cand este mai racoare afara. Nota pregnanta este cea de cacao apoi vanilie... Si ceva dulce ( trandafirul) dar nu innecacios. Imi place mult. Trebuie cumparat macar o data !!

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Eu simt doar multa vanilie, fructe deloc. Daca n-as fi vazut ingredientele pe site as zis ca este un oriental vanilat.Oricum, imi place si asa.

Incepe fructat, dulce, destul de delicios, cu miros de merisoare. Mai tarziu simt cacao pudra si un trandafir destul de suav. La final apare paciuli si un strop de vanilie, deci parfumul devine mai dulce dar si usor aspru. Nu este rau, poate de aceea a devenit si asa popular. Are siaj moderat si persistenta buna. Nota mea: 6/10

alex naser
alex naser

cel pe care l-am avut eu mirosea frumos dar nu persista.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Paco Rabanne Black XS for Her fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Paco Rabanne Black XS for Her, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Black XS for Her dupa Paco Rabanne. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Black XS for Her de Paco Rabanne reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Thierry Mugler Alien Giorgio Armani Armani Code for Women Givenchy Ange ou Demon Lancome La Vie Est Belle Chanel Coco Noir Calvin Klein Euphoria Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Hot Couture Christian Dior Hypnotic Poison Tom Ford Black Orchid Christian Dior Midnight Poison Viktor&Rolf Flowerbomb Chanel Chance Eau de Toilette Versace Crystal Noir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Escada Escada Magnetism Dolce&Gabbana The One Bvlgari BLV Christian Dior Miss Dior Eau De Toilette