Designeri » N-Q » Aromatic Fougere « Grupuri

Paco Rabanne Pour Homme Paco Rabanne de barbati

Paco Rabanne Pour Homme Paco Rabanne de barbati

Paco Rabanne Pour Homme Paco Rabanne de barbati Imagini

Paco Rabanne Pour Homme de Paco Rabanne este un parfum Aromatic Fougere de barbati. Paco Rabanne Pour Homme a fost lansat in 1973. Creatorul acestui parfum este Jean Martel. Notele de varf sunt rozmarin, salvie si lemn de trandafir brazilian; notele de mijloc sunt boabe de tonka, lavanda si muscata; Notele de baza sunt miere, ambra, mosc si lichen.

rozmarin salvie lemn de trandafir brazilian

boabe de tonka lavanda muscata

miere ambra mosc lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Paco Rabanne Pour Homme by Paco Rabanne.

Jaguar for Men
UdV
Versace L'Homme

Paco Rabanne Pour Homme Recenziile parfumurilor

eu_alin1
eu_alin1

Acest parfum mi l-am cumparat blind buy,si nu prea am fost incantat de el deoarece este prea matur.
Este perfect pentru barbatii trecuti de prima tinerete,este persistent si miroase bine dar nu e pentru cei mai tineri.

iulix_73
iulix_73

Dragut si ciudat in acelasi timp . Pentru cunoscatori similar cu Jaguar . 7,5/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Paco Rabanne Pour Homme dupa Paco Rabanne. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Paco Rabanne Pour Homme de Paco Rabanne reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fougere
Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Giorgio Armani Emporio Remix for Him Davidoff Davidoff Diesel Fuel for Life Homme Maurer & Wirtz Tabac Man Michael Kors Michael for Men L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Tous Tous In Heaven Him Etro New Tradition April Aromatics Third Eye Chakra Oil Montblanc Presence Cool Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense