Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Ultrared Paco Rabanne de dama

Ultrared Paco Rabanne de dama

fin condimentat

Ultrared de Paco Rabanne este un parfum Floral Fructat de dama. Ultrared a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt capsuni si strugurei rosii; notele de mijloc sunt marshmallow, iasomie, anason stelat si lemn dulce; Notele de baza sunt vanilie si cedru.

capsuni strugurei rosii

marshmallow iasomie anason stelat lemn dulce

vanilie cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ultrared by Paco Rabanne.

Ultrared Recenziile parfumurilor

Este un fructat foarte dulce, destul de prost facut, chimic, necalitativ. Incepe cu un iz acrisor de la coacazele rosii, apoi se indulceste mult, pana la limita suportabilitatii. Nu urasc parfumurile dulci, daca ele au ingrediente de buna calitate, insa daca ele sunt slabute calitativ, imi pot provoca greata. Fratele lui, Ultraviolet este mult mai bine facut si calitativ si frumos, dar acesta de fata nu reuseste deloc sa il ajunga. Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 4/10

cris82
cris82

Este un parfum delicios, fructat si dulce. Dar este un dulce placut, nu gretos, fiind perfect pentru vara. Un miros care binedispune, vesel, ideal pentru purtarea in timpul vacantelor, de zi.
Este tineresc, doamnele mature nu cred ca apreciaza genul. Si persista. Mi l-as mai cumpara inca o data.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Paco Rabanne Ultrared fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Paco Rabanne Ultrared, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ultrared dupa Paco Rabanne. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ultrared de Paco Rabanne reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Escada Escada Magnetism Kenzo Kenzo Amour Escada Escada Sentiment Cartier La Panthere Christian Dior Midnight Poison Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Paco Rabanne Black XS for Her Lalique Lalique Le Parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Escada Escada 2005 Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Celine Dion Celine Dion Escada Escada Marine Groove Guerlain La Petite Robe Noir Chloe Love Eau Intense Thierry Mugler Alien Essence Absolue Nina Ricci Nina Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Christian Dior Miss Dior (new)