Designeri » N-Q » Chypre Floral « Grupuri

Musc Tonkin Parfum d`Empire unisex

Musc Tonkin Parfum d`Empire unisex

Musc Tonkin de Parfum d`Empire este un parfum Chypre Floral unisex. Musc Tonkin a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Marc-Antoine Corticchiato. Parfumul prezinta mosc.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Musc Tonkin by Parfum d`Empire.

Musc Tonkin Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Parfum d`Empire Musc Tonkin fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Parfum d`Empire Musc Tonkin, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Musc Tonkin dupa Parfum d`Empire. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Musc Tonkin de Parfum d`Empire reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Kylie Minogue Darling Jacomo Jacomo for Her Emilio Pucci Vivara (2007) Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Pierre Balmain Ivoire de Balmain Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Brut Parfums Prestige Aphrodisia Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret Revlon Intimate Lord`s Jester Daphne Courreges Empreinte