Designeri » N-Q » Lemnos Aromatic « Grupuri

Bois Naufrage Parfumerie Generale unisex

Bois Naufrage Parfumerie Generale unisex

sarat
marin
Bois Naufrage Parfumerie Generale unisex Imagini Bois Naufrage Parfumerie Generale unisex Imagini

Bois Naufrage de Parfumerie Generale este un parfum Lemnos Aromatic unisex. Creatorul acestui parfum este Pierre Guillaume. Parfumul prezinta smochin, sare, vetiver si Ambergris.

smochin sare vetiver Ambergris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bois Naufrage by Parfumerie Generale.

Philosykos

Bois Naufrage Recenziile parfumurilor

Nu stiu cum miroase roscovul ,insa acest parfum este unul destul de aerisit si frumos, cu ingrediente naturale, ce miroase a ceva ierbos reavan si dulceag. Simt si un iz foaaaarte fin de sare, insa nu ma dranjeaza. Pe pielea mea, acest parfum seamana extrem de bine ca miros cu Philosykos de la diptyque, deci simt cumva si un miros de smochina. Catre final se mai rotunjeste ca miros cand simt un strop de ambra si un miros ca de cacao.
Parfumul are siaj discret si persistenta moderata. Nota mea: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Parfumerie Generale Bois Naufrage fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Parfumerie Generale Bois Naufrage, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bois Naufrage dupa Parfumerie Generale. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bois Naufrage de Parfumerie Generale reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Lacoste Lacoste Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Kenneth Cole Reaction Thermal Dana Navy for Men Jil Sander Jil Sander Man Absolute Frapin Terre de Sarment Pacsun Vurt Red Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Ted Baker M Omega Omega Aqua Terra Bruno Banani Scent From Heaven Kristel Saint Martin Parfum d'Homme