Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Pergolese Parfums Pergolese Paris de dama

Pergolese Parfums Pergolese Paris de dama

Pergolese Parfums Pergolese Paris de dama Imagini Pergolese Parfums Pergolese Paris de dama Imagini Pergolese Parfums Pergolese Paris de dama Imagini Pergolese Parfums Pergolese Paris de dama Imagini

Pergolese de Parfums Pergolese Paris este un parfum Floral Fructat de dama. Pergolese a fost lansat in 1996. Notele de varf sunt bergamot, frezie, bujor si coacaze negre; notele de mijloc sunt magnolie, ceai, fructe rosii, crin si iasomie; Notele de baza sunt mosc, caisa, ambra si vanilie.

bergamot frezie bujor coacaze negre

magnolie ceai fructe rosii crin iasomie

mosc caisa ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pergolese by Parfums Pergolese Paris.

Pergolese Recenziile parfumurilor

craitza
craitza

Am crezut ca este un citric fresh,dar nu...este ca un ceai cu mult zahar...nu-l gasesc stident sau gretos,dar nu-mi place deloc !

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Parfums Pergolese Paris Pergolese fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Parfums Pergolese Paris Pergolese, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pergolese dupa Parfums Pergolese Paris. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pergolese de Parfums Pergolese Paris reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Paris Hilton Paris Hilton Guess Guess By Marciano Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Tiffany Trueste Christina Aguilera Inspire Candie`s Heartbreaker Jasper Conran Jasper Conran II Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge mark. mark Instant Vacation Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne