Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Pepe Patrizia Pepe de dama

Pepe Patrizia Pepe de dama

Pepe Patrizia Pepe de dama Imagini Pepe Patrizia Pepe de dama Imagini Pepe Patrizia Pepe de dama Imagini Pepe Patrizia Pepe de dama Imagini Pepe Patrizia Pepe de dama Imagini Pepe Patrizia Pepe de dama Imagini

Pepe de Patrizia Pepe este un parfum Floral Fructat de dama. Pepe a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Sophie Labbe. Notele de varf sunt bergamot, zmeura, fructe rosii si piper roz; notele de mijloc sunt caprifoi, bujor si floare de cires; Notele de baza sunt cedru de Virginia, cashmeran si mosc alb.

bergamot zmeura fructe rosii piper roz

caprifoi bujor floare de cires

cedru de Virginia cashmeran mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pepe by Patrizia Pepe.

Pepe Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Patrizia Pepe Pepe fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Patrizia Pepe Pepe, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pepe dupa Patrizia Pepe. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pepe de Patrizia Pepe reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Be Givenchy Jil Sander Sport for Women Bruno Banani Bruno Banani Woman Floris Bouquet de La Reine Laura Biagiotti Venezia Pastello Juliette Has A Gun Miss Charming Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Bath and Body Works Tropical Passionfruit Eisenberg I Am Usher UR for Women Sinfonia di Note Petale Rose Benetton Benetton Giallo Woman