Designeri » N-Q » Oriental Vanilat « Grupuri

Caribbean Original Vanilla Perlier unisex

Caribbean Original Vanilla Perlier unisex

fin condimentat

Caribbean Original Vanilla de Perlier este un parfum Oriental Vanilat unisex. Parfumul prezinta vanilie.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Caribbean Original Vanilla by Perlier.

Caribbean Original Vanilla Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Perlier Caribbean Original Vanilla fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Perlier Caribbean Original Vanilla, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Caribbean Original Vanilla dupa Perlier. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Caribbean Original Vanilla de Perlier reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Isabella Rossellini IsaBella Cioccolato Mon Amour Fondente Extra Montale Boise Vanille Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Demeter Fragrance Brownie Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Neil Morris Intimate Vanilla Yves Rocher Cap Nature Vanille Sprezzatura 721 Ritorno di Fiamma