Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Rose de Taif Perris Monte Carlo unisex

Rose de Taif Perris Monte Carlo unisex

Il am: 2 Vreau: 1 Semnatura mea: 1

ierbos

Rose de Taif de Perris Monte Carlo este un parfum Floral unisex. Rose de Taif a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Luca Maffei. Notele de varf sunt nucsoara, lamaie si muscata; Nota de mijloc este trandafir Taif; Notele de baza sunt trandafir de Damasc si mosc.

nucsoara lamaie muscata

trandafir Taif

trandafir de Damasc mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rose de Taif by Perris Monte Carlo.

Rose de Taif Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Perris Monte Carlo Rose de Taif fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Perris Monte Carlo Rose de Taif, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rose de Taif dupa Perris Monte Carlo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rose de Taif de Perris Monte Carlo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lorenzo Villoresi Teint de Neige Keiko Mecheri Attar de Roses Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Robert Piguet Rose Perfection Amouage Memoir Woman Frederic Malle Carnal Flower Juliette Has A Gun Lady Vengeance Amouage Dia pour Femme Frederic Malle Portrait of a Lady Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Code for Women Carner Barcelona Tardes MDCI Parfums Cuir Garamante Serge Lutens Un Bois Vanille Lubin Akkad Xerjoff More Than Words Amouage Fate for Women Frederic Malle Iris Poudre Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel