Designeri » N-Q » Oriental Condimentat « Grupuri

360° Red for Men Perry Ellis de barbati

360° Red for Men Perry Ellis de barbati

scortisoara

360° Red for Men de Perry Ellis este un parfum Oriental Condimentat de barbati. 360° Red for Men a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Jean-Louis Grauby. Notele de varf sunt portocala, nucsoara, lamaie verde, mandarina, bergamot, cuisoare si scortisoara; notele de mijloc sunt lavanda si coriandru; Notele de baza sunt paciuli, vetiver, lemn de santal, mosc, cedru rosu si lichen.

portocala nucsoara lamaie verde mandarina bergamot cuisoare scortisoara

lavanda coriandru

paciuli vetiver lemn de santal mosc cedru rosu lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 360° Red for Men by Perry Ellis.

Acqua di Gio

360° Red for Men Recenziile parfumurilor

daVolian
daVolian

E un parfum foarte bun de vara; Seamana cu Acqua di Gio insa e mai aromat; personal imi place mai mult decat ADG.

Daca doriti un parfum de vara spicy, citric, acesta este perfect. Puteti sa faceti si blind buy cu el, nu o sa va para rau deloc si s-ar putea sa ajunga printre preferatele voastre, o spun din experienta personala.

Eu sunt la a doua sticla de 200 ml care e la jumatate si dupa ce se va termina voi comanda alta :)

Liviu
Liviu

Daca va place Acqua di Gio acesta e o copie reusita. Are in plus un ,,praf" de scortisoara si un pret bun. Minusul este dat de faptul ca se simte un pic sintetic. Longevitatea este peste asteptari, siajul nesperat de bun. Culmea, smulge si complimente! Un parfum foarte bun pentru elevi si studenti...nu cred ca admiratoarele se vor prinde cu ce v-ati dat! 7/10

360° Red for Men by Perry Ellis 4.50 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Perry Ellis 360° Red for Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Perry Ellis 360° Red for Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 360° Red for Men dupa Perry Ellis. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 360° Red for Men de Perry Ellis reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Antonio Banderas Diavolo Boucheron Jaipur Homme Serge Lutens Rousse Sonia Rykiel Belle en Rykiel Tommy Bahama Tommy Bahama Men Hugh Parsons Old England Parfumerie Generale PG21 Felanilla Essentially Me Amber Bella Bellissima Perfect Night Bijan B Exquisite for Men Swiss Arabian Khateer DSH Perfumes December