Designeri » N-Q » Lemnos « Grupuri

Girl Pharrell Williams unisex

Girl Pharrell Williams unisex

Girl Pharrell Williams unisex Imagini Girl Pharrell Williams unisex Imagini Girl Pharrell Williams unisex Imagini

Girl de Pharrell Williams este un parfum Lemnos unisex. Acesta este un parfum nou Girl a fost lansat in 2014. Girl a fost creat de Christian Astuguevieille si Antoine Lie. Notele de varf sunt neroli, lavanda si piper alb; notele de mijloc sunt stanjenel, violeta si styrax; Notele de baza sunt vetiver, lemn de santal, cedru si paciuli.

neroli lavanda piper alb

stanjenel violeta styrax

vetiver lemn de santal cedru paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Girl by Pharrell Williams.

Girl Recenziile parfumurilor

Merdelia
Merdelia

Violeta, lavanda, piper si vetiver. Mie imi place, e proaspat, e unisex, nu-l recomand persoanelor de sex feminin care prefera parfumurile florale, insa cred ca e ideal pentru iubitorii naturii si aromelor padurii, indiferent de gen.

Desi are o eleganta care ma duce cu gandul la Narciso Rodriguez for Him, cred ca se preteaza la orice tinuta. Nu se abate de la tendintele generale Comme des Garçons.

Girl by Pharrell Williams 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Pharrell Williams Girl fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Pharrell Williams Girl, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Girl dupa Pharrell Williams. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Girl de Pharrell Williams reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Alfred Dunhill Dunhill Fresh Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Benetton Cumbia Colors Man Benetton Paradiso Inferno Man Xerjoff Modoc Le Labo Vanille 44 Paris Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Caswell Massey Tricorn Sage Machado Pearl Galimard Bel Canto Alyssa Ashley Essence de Patchouli