Designeri » N-Q » Oriental « Grupuri

REALOUD Phoenicia Perfumes unisex

REALOUD Phoenicia Perfumes unisex

oud

REALOUD de Phoenicia Perfumes este un parfum Oriental unisex. REALOUD a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este David Falsberg. Parfumul prezinta Lemn de Agar(Oud), trabdafir bulgaresc, condimente, mosc natural si radacina de vetiver.

Lemn de Agar(Oud) trabdafir bulgaresc condimente mosc natural radacina de vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about REALOUD by Phoenicia Perfumes.

REALOUD Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Phoenicia Perfumes REALOUD fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Phoenicia Perfumes REALOUD, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica REALOUD dupa Phoenicia Perfumes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre REALOUD de Phoenicia Perfumes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Abinoam Desejo Mauboussin Mauboussin Topaze Laura Mercier Nuits Enchantees Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Paul & Joe Bleu Houbigant Monsieur Musk Coty Raw Vanilla Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise M. Micallef Mon Parfum Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Acqua Novara odo-res 73 Segreti di Lucca Elisa