Designeri » N-Q » Oriental Lemnos « Grupuri

Press To Play Hollywood Playboy de barbati

Press To Play Hollywood Playboy de barbati

Press To Play Hollywood Playboy de barbati Imagini Press To Play Hollywood Playboy de barbati Imagini

Press To Play Hollywood de Playboy este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Press To Play Hollywood a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Vincent Kuczinski. Notele de varf sunt bergamot, mandarina, cimbru, rasina elemi si lemn de trandafir brazilian; notele de mijloc sunt lavanda, iasomie si cedru de Virginia; Notele de baza sunt vetiver, mosc, lemn de santal, ambra si vanilie.

bergamot mandarina cimbru rasina elemi lemn de trandafir brazilian

lavanda iasomie cedru de Virginia

vetiver mosc lemn de santal ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Press To Play Hollywood by Playboy.

Armani Code

Press To Play Hollywood Recenziile parfumurilor

KatalynStephan
KatalynStephan

Cand l-am mirosit din start am zis k este o copie a lui Armani code ...Super bine realizat,siaj si persistenta peste medie si la un pret super accesibil.
Recomand
Nota 8,5/10

Press To Play Hollywood by Playboy 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Playboy Press To Play Hollywood fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Playboy Press To Play Hollywood, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Press To Play Hollywood dupa Playboy. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Press To Play Hollywood de Playboy reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Bvlgari Black Laura Biagiotti Roma per Uomo Thierry Mugler A*Men Lolita Lempicka Midnight Prada No3 Cuir Amber Jacomo Jacomo de Jacomo By Kilian Cruel Intentions Lorenzo Villoresi Incensi Serge Lutens Bois et Fruits Zirh Corduroy Arno Sorel Shaman Gold Avon Turn 4XT