Designeri » N-Q » Chypre Floral « Grupuri

Pure Police Pure DNA Femme Police de dama

Pure Police Pure DNA Femme Police de dama

Avut: 1

Pure Police Pure DNA Femme Police de dama Imagini

Pure Police Pure DNA Femme de Police este un parfum Chypre Floral de dama. Pure Police Pure DNA Femme a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt iasomie, violeta si frunze verzi; notele de mijloc sunt lemn de santal, paciuli si cuisoare; Notele de baza sunt mosc, cedru de Virginia si vanilie.

iasomie violeta frunze verzi

lemn de santal paciuli cuisoare

mosc cedru de Virginia vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pure Police Pure DNA Femme by Police.

Pure Police Pure DNA Femme Recenziile parfumurilor

ala2006
ala2006

Pe pielea mea are un miros foarte pudrad. Simt moscul, vanilia, santalul si foarte vag iasomia. E un parfum office foarte safe. Nu deranjeaza, nu te deranjaza, ci doar emani un miros curat. Persistenta la mine a fost destul de buna, 6h cu siaj apropiat de piele.
Din fericire i-a placut mamei mele atat de mult sticla, asa ca i l-am oferit cu drag.
Asa cum spunea si Liajoldes, e ok daca-l primesti. Poate fi folosit cu succes pe post de parfum de camera.

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Este intradevar un parfum chypre floral asa cum se fac in ultima vreme pentru ca simti ingredientele specifice de la inceput,si ceva iasomie si chiar cuisoare.Mie imi place acest gen de parfumuri in general, de aceea daca simt aceste ingrediente,devin foarte indulgenta in aprecieri.Dat fiind cele spuse,cu privire la calitatea ingredientelor,nu sunt in masura sa ma pronunt.Dupa ce trece valul insa, adica dupa vreo 15 minute,apare si vanilia, moscul si intr-o ora, dispare totul. Rau nu e,caci am mirosit si licori mai proaste.Nu l-as cumpara dar daca l-as primi l-as folosi, dand pufuri probabil din ora in ora.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Police Pure Police Pure DNA Femme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Police Pure Police Pure DNA Femme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pure Police Pure DNA Femme dupa Police. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pure Police Pure DNA Femme de Police reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Love Hurts Cacharel Liberte Avon Christian Lacroix Rouge Christian Dior Dior Dior Il Profvmo Coquelicot Pierre Balmain Ivoire de Balmain Marilyn Miglin Mystic Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Etienne Aigner Explosive Dana California Daisy Fuentes Dianoche Day Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon