Designeri » N-Q » Lemnos Aromatic « Grupuri

Infusion d`Homme Prada de barbati

Infusion d`Homme Prada de barbati

Infusion d`Homme Prada de barbati Imagini Infusion d`Homme Prada de barbati Imagini

Infusion d`Homme de Prada este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Infusion d`Homme a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Daniela (Roche) Andrier. Notele de varf sunt mandarina si neroli; notele de mijloc sunt stanjenel, galbanum, cedru si vetiver; Notele de baza sunt rasina benzoica, olibanum si note pudrate.

mandarina neroli

stanjenel galbanum cedru vetiver

rasina benzoica olibanum note pudrate

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Infusion d`Homme by Prada.

Infusion d`Homme Recenziile parfumurilor

Sonia Raicu
Sonia Raicu

Un parfum superb, cu adevarat unisex. Miroase a sapun retro, a sala de baie luxoasa in stil italian. Nu mi se pare prea masculin, dimpotriva, si imi place mult mai mult ca varianta pentru dama. Il port de ani de zile cu placere, mai ales vara. Sotului meu i se pare un parfum oarecare, neinteresant, dar eu sunt nebuna dupa el, mai ales ca imi aminteste de sapunul lichid pntru rufe Evrika.

Discret, curat, sapunos si rasat, tine bine pe pielea mea si imi lasa o senzatie de calmare. Il folosesc si seara, pe perne si asternuturi, pentru ca raspandeste un aer inofensiv.

Vlad27
Vlad27

Miroase bine, curat, senzatie de spuma de barbierit imi lasa mie impresia :), versatil, destul de cuminte dar se face remarcat, un parfum ce nu deranjeaza pe nimeni in opinia mea.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Prada Infusion d`Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Prada Infusion d`Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Infusion d`Homme dupa Prada. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Infusion d`Homme de Prada reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Thierry Mugler A*Men Pure Havane Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Thierry Mugler A*Men Pure Malt Chanel Bleu de Chanel Tom Ford Tobacco Vanille By Kilian Back to Black Viktor&Rolf Spicebomb Tom Ford Black Orchid Frederic Malle Musc Ravageur Guerlain Guerlain Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Tom Ford Noir de Noir Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Christian Dior Dior Homme Intense Carner Barcelona Tardes Creed Green Irish Tweed Tauerville Vanilla Flash Chanel Allure Homme Edition Blanche