Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Infusion de Tubereuse Prada de dama

Infusion de Tubereuse Prada de dama

tuberoza
Infusion de Tubereuse Prada de dama Imagini

Infusion de Tubereuse de Prada este un parfum Floral de dama. Infusion de Tubereuse a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Daniela (Roche) Andrier. Parfumul prezinta portocala sangerie, tuberoza, petit grain si labdanum.

portocala sangerie tuberoza petit grain labdanum

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Infusion de Tubereuse by Prada.

Infusion de Tubereuse Recenziile parfumurilor

Este un parfum lehjer, frumos, cu o tuberoza foarte verde, aerisita, acompaniata de un strop de labdanum, care ii da un iz woody, usor pamantos. Pe parcurs se indulceste putin, de rotunjeste si capata si o oarecare opulenta. Acum apar si alte note florale, insa nu reusesc sa identific ce anume, poate o iasomie. Totusi este un parfum potrivit pentru sezoanele calde, mai ales ca nu are siaj, iar persistenta este moderata. Nota mea: 7/10

Infusion de Tubereuse by Prada 3.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Prada Infusion de Tubereuse fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Prada Infusion de Tubereuse, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Infusion de Tubereuse dupa Prada. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Infusion de Tubereuse de Prada reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Cerruti Cerruti En Fleurs Too Faced Love Hangover Oscar de la Renta Oscar Limited Edition La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory L`Erbolario Tuberosa Charles of the Ritz Forever Krystle Michael Kors Island Bermuda Acqua di Genova Acqua di Genova - Gold Mistral Gardenia Royal Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Taylor of London White Lily of the Valley Profumi Capri Capri Night