Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Infusion de Tubereuse Prada de dama

Infusion de Tubereuse Prada de dama

tuberoza
Infusion de Tubereuse Prada de dama Imagini

Infusion de Tubereuse de Prada este un parfum Floral de dama. Infusion de Tubereuse a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Daniela (Roche) Andrier. Parfumul prezinta portocala sangerie, tuberoza, petit grain si labdanum.

portocala sangerie tuberoza petit grain labdanum

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Infusion de Tubereuse by Prada.

Infusion de Tubereuse Recenziile parfumurilor

Este un parfum lehjer, frumos, cu o tuberoza foarte verde, aerisita, acompaniata de un strop de labdanum, care ii da un iz woody, usor pamantos. Pe parcurs se indulceste putin, de rotunjeste si capata si o oarecare opulenta. Acum apar si alte note florale, insa nu reusesc sa identific ce anume, poate o iasomie. Totusi este un parfum potrivit pentru sezoanele calde, mai ales ca nu are siaj, iar persistenta este moderata. Nota mea: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Prada Infusion de Tubereuse fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Prada Infusion de Tubereuse, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Infusion de Tubereuse dupa Prada. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Infusion de Tubereuse de Prada reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Sensual Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Guy Laroche Fidji Air-Val International Disney Minnie Ella Mikao Yujin Star Marks and Spencer Florentyna S.T. Dupont Signature Tous Metallic Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum Demeter Fragrance Heather Salvatore Ferragamo Attimo Ebba Los Angeles Miss Pilar