Designeri » N-Q » Oriental « Grupuri

No9 Benjoin Prada unisex

No9 Benjoin Prada unisex

No9 Benjoin Prada unisex Imagini No9 Benjoin Prada unisex Imagini No9 Benjoin Prada unisex Imagini

No9 Benjoin de Prada este un parfum Oriental unisex. No9 Benjoin a fost lansat in 2008. Parfumul prezinta portocala amaruie, styrax, rasina benzoica, vanilie si mosc.

portocala amaruie styrax rasina benzoica vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about No9 Benjoin by Prada.

No9 Benjoin Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Prada No9 Benjoin fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Prada No9 Benjoin, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica No9 Benjoin dupa Prada. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre No9 Benjoin de Prada reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Todd Oldham Todd Oldham Kenzo Flower by Kenzo Limited Edition 2004 The Body Shop Satsuma Perfume Oil Bois 1920 Sutra Ylang Alain Delon Samourai Andy Warhol Marilyn Bleu Van Gils Basic Instinct Agatha Imperial Jade Men Christian Dior Ambre Nuit Rasasi Muzarkash Ermenegildo Zegna Zegna Forte Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient