Designeri » N-Q » Oriental Fougere « Grupuri

Prada Amber Pour Homme Intense Prada de barbati

Prada Amber Pour Homme Intense Prada de barbati

Prada Amber Pour Homme Intense Prada de barbati Imagini Prada Amber Pour Homme Intense Prada de barbati Imagini

Prada Amber Pour Homme Intense de Prada este un parfum Oriental Fougere de barbati. Prada Amber Pour Homme Intense a fost lansat in 2011. Parfumul prezinta paciuli, ambra, vanilie, bergamot, smirna, labdanum, boabe de tonka, muscata, floare de portocal, vetiver, mosc, pielarie, lemn de santal si sofran.

paciuli ambra vanilie bergamot smirna labdanum boabe de tonka muscata floare de portocal vetiver mosc pielarie lemn de santal sofran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Prada Amber Pour Homme Intense by Prada.

Prada Amber Pour Homme Intense Recenziile parfumurilor

gannicus
gannicus

cam dulce in deschidere , notele de varf nu impresioneaza , ba chiar te poti declara dezamagit...apoi urmeaza o combinatie liniara de smirna-ambra-patchouli-vanilie...sticla este foarte eleganta,inchisa la culoare, cu o insertie metalica in partea superioara...longevitate si siaj mediu-mare, f potrivit sezonului rece, dar recomand si pentru iesiri la o cina romantica in noptile reci de toamna...denota eleganta, versatilitatea insa este redusa , nu se preteaza la office , doar la ocazii speciale , categoric va castiga admiratoare

Prada Amber Pour Homme Intense by Prada 3.50 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Prada Prada Amber Pour Homme Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Prada Prada Amber Pour Homme Intense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Prada Amber Pour Homme Intense dupa Prada. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Prada Amber Pour Homme Intense de Prada reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Thierry Mugler A*Men Pure Malt Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Givenchy Xeryus Rouge Phaedon Tabac Rouge Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Frederic Malle Musc Ravageur Frederic Malle Bigarade concentree Cartier Roadster Christian Dior Fahrenheit Absolute Fendi Fan di Fendi pour Homme Serge Lutens Arabie Byredo Pulp By Kilian Incense Oud Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Creed Imperial Millesime Christian Dior Eau Sauvage Chanel Egoiste Platinum Dolce&Gabbana D&G Yves Saint Laurent L'Homme