Designeri » N-Q » Oriental Vanilat « Grupuri

Prada Candy Kiss Prada de dama

Prada Candy Kiss Prada de dama

Prada Candy Kiss Prada de dama Videouri
Prada Candy Kiss Prada de dama Imagini Prada Candy Kiss Prada de dama Imagini Prada Candy Kiss Prada de dama Imagini Prada Candy Kiss Prada de dama Imagini Prada Candy Kiss Prada de dama Imagini Prada Candy Kiss Prada de dama Imagini

Prada Candy Kiss de Prada este un parfum Oriental Vanilat de dama. Acesta este un parfum nou Prada Candy Kiss a fost lansat in 2016. Creatorul acestui parfum este Daniela (Roche) Andrier. Nota de varf este mosc; notele de mijloc sunt mosc si floare de portocal; Notele de baza sunt mosc si vanilie.

mosc floare de portocal

mosc vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Prada Candy Kiss by Prada.

Prada Candy Kiss Recenziile parfumurilor

Elena Camelia
Elena Camelia

La vizita intrun magazin de cosmetice/parfumuri am primit si un mic esantion din acest parfum. Nu am avut niciun parfum din gama "Candy", nu mi s-au parut ceva wow. Unul din cele "Florale" m-a atras dar avea o persistenta scazuta. Acum despre acesta Candy Kiss 2016, care trebuie mentionat ca e total diferit de cel din 2015 desi au acelasi nume. Din partea mea are un NU mare! Initial miroase a spray de gandaci, apoi a nu mai imi dau seama de nimic. E ceva foarte sintetic, chimic si urat. Eu am o piele sensibila la anumite parfumuri si e posibil ca acesta sa fie motivul. Bine ca nu are o rezistenta prea mare. Eu l-as incadra in categoria parfumurilor de iarna purtate de doamne peste 50 de ani (asta daca poate cineva sa il poarte).

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Prada Prada Candy Kiss fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Prada Prada Candy Kiss, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Prada Candy Kiss dupa Prada. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Prada Candy Kiss de Prada reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Chanel Allure eau de parfum Chopard Casmir Lolita Lempicka Caprice Reglisse Molinard Fleur de Chocolat Chopard Happy Spirit Magical Nights Honore des Pres Sexy Angelic Red Pearl Red Pearl Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Corine de Farme M'zelle Marshmallow Laurence Dumont Vanille Frangipanier Laurence Dumont Vanille Chocolat Intelligent Nutrients Seductive