Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Acqua e Zucchero Profumum Roma unisex

Acqua e Zucchero Profumum Roma unisex

Acqua e Zucchero de Profumum Roma este un parfum Floral Fructat unisex. Parfumul prezinta floare de portocal, fructe de padure si vanilie.

floare de portocal fructe de padure vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Acqua e Zucchero by Profumum Roma.

Pink Sugar
Pink Sugar Luxury Extract

Acqua e Zucchero Recenziile parfumurilor

atomic
atomic

Un fel de pink sugar mai scump. In sensul ca miroase cam la fel, dar nu-ti intra norul toxic in gura de fiecare data cand il porti.
Imi place. Am tot facut eu misto de el ca e pink sugar dar e jumate deja sticla...

Acqua e Zucchero by Profumum Roma 3.00 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Acqua e Zucchero fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Acqua e Zucchero, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Acqua e Zucchero dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Acqua e Zucchero de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Juliette Has A Gun Lady Vengeance Serge Lutens Datura Noir Profumum Roma Battito d`Ali Versace Dreamer Boucheron Boucheron By Kilian Intoxicated Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Serge Lutens Fille en Aiguilles Serge Lutens La Fille de Berlin Christian Dior J`Adore L`Or Lalique Fruits du Mouvement Xerjoff Lua Fragonard Soleil Profumum Roma Arso Byredo La Tulipe Jean Paul Gaultier Fragile Byredo Bal d'Afrique La Prairie Midnight Rain Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Givenchy Amarige