Designeri » N-Q » Floral Fructat « Grupuri

Acqua e Zucchero Profumum Roma unisex

Acqua e Zucchero Profumum Roma unisex

Acqua e Zucchero de Profumum Roma este un parfum Floral Fructat unisex. Parfumul prezinta floare de portocal, fructe de padure si vanilie.

floare de portocal fructe de padure vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Acqua e Zucchero by Profumum Roma.

Pink Sugar
Candy Dream
Pink Sugar Luxury Extract

Acqua e Zucchero Recenziile parfumurilor

zozo
zozo

Apa cu zahar?Nu stiu...poate...Mie-mi miroase a crema...de fata,de corp...Hmmm...imi da o extraordinara stare de bine...de relaxare...de curatenie sufleteasca...de...de...de...

atomic
atomic

Un fel de pink sugar mai scump. In sensul ca miroase cam la fel, dar nu-ti intra norul toxic in gura de fiecare data cand il porti.
Imi place. Am tot facut eu misto de el ca e pink sugar dar e jumate deja sticla...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Acqua e Zucchero fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Acqua e Zucchero, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Acqua e Zucchero dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Acqua e Zucchero de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Serge Lutens Datura Noir Juliette Has A Gun Lady Vengeance Profumum Roma Battito d`Ali Versace Dreamer Boucheron Boucheron Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile By Kilian Intoxicated Serge Lutens Fille en Aiguilles Christian Dior J`Adore L`Or Xerjoff Lua Fragonard Soleil Jean Paul Gaultier Fragile Amouage Jubilation for Men Givenchy Amarige Serge Lutens Feminite du Bois Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Givenchy Organza Keiko Mecheri Loukhoum Lorenzo Villoresi Teint de Neige Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain