Designeri » N-Q » « Grupuri

Ambra Aurea Profumum Roma unisex

Ambra Aurea Profumum Roma unisex

Ambra Aurea de Profumum Roma este un parfum unisex. Parfumul prezinta ambra, tamaie si smirna.

ambra tamaie smirna

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ambra Aurea by Profumum Roma.

Ambre Fétiche
Ambre 114

Ambra Aurea Recenziile parfumurilor

O ambra bogata, invaluita intr-un strop de smirna si un fir de tamaie. Parfumul imi pare mai mult masculin, fapt pentru care eu nu l-as putea purta. Am observat in ultimul timp ca nu prea imi place ambra ca nota principala, in parfumurile de nisa, doar pentru ca este prea masculina. Daca ea este combinata cu note dulci, atunci lucrurile se schimba. Parfumul de fata seamana cu multe alte ambrate care imi par la fel de masculine, are siaj moderat si persistenta buna. Evaluare: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Ambra Aurea fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Ambra Aurea, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ambra Aurea dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ambra Aurea de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Dr Nicholas Perricone Neuropeptide Synergy Tremendous Tremendous for Men Royall Fragrances Royall Bay Rhum Royall Fragrances Royall Muske Zara Ambar Molyneux Modern Quartz Men Mandarina Duck Pure Black Profumi del Forte Forte + Forte Profumum Roma Aquae Nobilis Essentially Me Chypre Tommy Hilfiger Loud for Him Sorelle Fontana IF Jeans