Designeri » N-Q » « Grupuri

Ambra Aurea Profumum Roma unisex

Ambra Aurea Profumum Roma unisex

Vreau: 1

Ambra Aurea de Profumum Roma este un parfum unisex. Parfumul prezinta ambra, tamaie si smirna.

ambra tamaie smirna

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ambra Aurea by Profumum Roma.

Ambre Fétiche
Ambre 114

Ambra Aurea Recenziile parfumurilor

O ambra bogata, invaluita intr-un strop de smirna si un fir de tamaie. Parfumul imi pare mai mult masculin, fapt pentru care eu nu l-as putea purta. Am observat in ultimul timp ca nu prea imi place ambra ca nota principala, in parfumurile de nisa, doar pentru ca este prea masculina. Daca ea este combinata cu note dulci, atunci lucrurile se schimba. Parfumul de fata seamana cu multe alte ambrate care imi par la fel de masculine, are siaj moderat si persistenta buna. Evaluare: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Ambra Aurea fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Ambra Aurea, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ambra Aurea dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ambra Aurea de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Sonia Rykiel Rykiel Man Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Hugo Boss Boss Element Calvin Klein CK IN2U Heat for Him Loewe Agua de Loewe El Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Enchanted Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Litchi Blossom Demeter Fragrance Tropical Dots Tommy Hilfiger Loud for Him Novae Plus Shinny Violet Thierry Mugler Thierry Mugler Show Collection: Alien Couture Stone Elemis Elemis Exotic Eau de Parfum