Designeri » N-Q » « Grupuri

Dambrosia Profumum Roma unisex

Dambrosia Profumum Roma unisex

migdale

Dambrosia de Profumum Roma este un parfum unisex. Parfumul prezinta lemn de santal, migdale, Para, smochina si struguri.

lemn de santal migdale Para smochina struguri

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dambrosia by Profumum Roma.

Philosykos

Dambrosia Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Dambrosia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Dambrosia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dambrosia dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dambrosia de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Thierry Mugler Le Parfum Parfums DelRae Bois de Paradise Puma Jamaica² Man Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia Profumum Roma Ichnusa Zara Lirio de Agua Neotantric Parampara Peepshow Bond No 9 So New York Rubino Cosmetics Room 726 White Cartier Eau de Cartier Essence d`Orange Marc Jacobs Lola Velvet Cadillac Cadillac Women