Designeri » N-Q » « Grupuri

Ichnusa Profumum Roma unisex

Ichnusa Profumum Roma unisex

ierbos

Ichnusa de Profumum Roma este un parfum unisex. Parfumul prezinta frunze de smochin, mirt, fan, iarba si smochin.

frunze de smochin mirt fan iarba smochin

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ichnusa by Profumum Roma.

Ichnusa Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Ichnusa fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Ichnusa, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ichnusa dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ichnusa de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Demeter Fragrance Pure Soap Keiko Mecheri Crystal D`Ambre Stella McCartney Stella Nude Essentially Me Chypre Eclectic Collections Monument Gendarme Mojo NafNaf Fashion Instinct Les Nez L'Antimatiere Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises Laurence Dumont Charmes Secrets: Nuit Sensuelle