Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

Neroli Profumum Roma unisex

Neroli Profumum Roma unisex

Neroli de Profumum Roma este un parfum Oriental Floral unisex. Parfumul prezinta floare de portocal african, smirna, portocala amaruie, petit grain si neroli.

floare de portocal african smirna portocala amaruie petit grain neroli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Neroli by Profumum Roma.

Neroli Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Neroli fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Neroli, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Neroli dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Neroli de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Carolina Herrera So Chic Limited Edition Guerlain Angélique Noire Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Rance 1795 Josephine L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli Amouage Esprit d`Amouage DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) Creed Angelique Encens Morris Luna Coty Sophia Bath and Body Works Dark Kiss