Designeri » N-Q » Floral « Grupuri

Ninfea Profumum Roma de dama

Ninfea Profumum Roma de dama

Vreau: 1

Ninfea de Profumum Roma este un parfum Floral de dama. Ninfea a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta caprifoi, trandafir, violeta, iarba si fan.

caprifoi trandafir violeta iarba fan

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ninfea by Profumum Roma.

Ninfea Recenziile parfumurilor

O pajiste cu iarba verde si mladioasa presarata cu toporasi in apropierea unui rau de munte. Impresia este de prospetime totala, un miros verde, crud, natural si umed. Caprifoiul suculent si dulce adauga un plus de feminitate. L-am inspirat ore in sir pe incheietura si se modifica destul de mult. Impresia de cruditate nu dispare, in schimb prind cu timpul din ce in ce mai multe accente florale. Un parfum foarte fresh si asta fara citrice! Superb pentru primavara sau oricand vrei o doza de improspatare cu efect indelungat. Eu n-am mai intalnit un parfum verde similar care sa tina intr-atat de mult.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Ninfea fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Ninfea, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ninfea dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ninfea de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Liz Claiborne Realities The Body Shop Velique Frederic Malle Lipstick Rose Hampton Sun Privet Bloom Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom Xerjoff Ibitira Oriflame Diamond Musk Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Prada Infusion de Tubereuse Krigler Pleasure Gardenia Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Sabon Aviv (Jasmine)