Designeri » N-Q » « Grupuri

Oxiana Profumum Roma unisex

Oxiana Profumum Roma unisex

Oxiana de Profumum Roma este un parfum unisex. Oxiana a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta smirna, paciuli, opoponax si mosc.

smirna paciuli opoponax mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Oxiana by Profumum Roma.

Oxiana Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Oxiana fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Oxiana, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Oxiana dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Oxiana de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Porsche Design The Essence Etat Libre d`Orange Divin`Enfant Loewe Agua de Loewe El Profumi del Forte Marconi 3 John Varvatos Rock Volume One DSH Perfumes Eau de la Favourite (The Perfumed Court ; Natural) Neotantric Citric Metal Kamasutra Boadicea the Victorious Adventuress Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Homage a Gabrielle Demeter Fragrance Cotton Candy So...? So...? Inspired Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Men