Designeri » N-Q » « Grupuri

Oxiana Profumum Roma unisex

Oxiana Profumum Roma unisex

Oxiana de Profumum Roma este un parfum unisex. Oxiana a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta smirna, paciuli, opoponax si mosc.

smirna paciuli opoponax mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Oxiana by Profumum Roma.

Oxiana Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Oxiana fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Oxiana, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Oxiana dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Oxiana de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Roger & Gallet Eau de Gingembre Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Homme Winter Edition Philosophy Falling in Love Nelly Apple Bottoms by Nelly Paolo Gigli Terra Profumum Roma Aquae Nobilis Gendarme Gendarme 20 Laurence Dumont Charmes Secrets: Fleur de Tendresse Renato Balestra Argento Pour Homme IKKS IKKS Young Man Baldinini Or Noir Sorelle Fontana Micol