Designeri » N-Q » « Grupuri

Santalum Profumum Roma unisex

Santalum Profumum Roma unisex

Santalum de Profumum Roma este un parfum unisex. Parfumul prezinta lemn de santal, smirna si condimente.

lemn de santal smirna condimente

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Santalum by Profumum Roma.

Santalum Recenziile parfumurilor

Este un balsamic, cu un santal destul de spicy si aromat cu smirma. Parfumul imi pare mai mult masculin, desi nu e amar sau foarte aspru, e bine facut si e un oriental-lemnos autentic. Siaj moderat, persistenta buna. Evaluare: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Santalum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Santalum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Santalum dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Santalum de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
XOXO Heartbeat Nina Ricci Fille d`Eve Loewe Agua de Loewe El M∙A∙C MAC Creations Hue: Africanimal Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk DSH Perfumes Gelsomino (Jasmine: Italian Journey No. 5) Nooka Nooka Demeter Fragrance La Vida Latina Sweet Cilantro Cristiano Fissore Cashmere for Men Mona di Orio Chamarre Michel Germain Sexual Secret Thierry Mugler Angel Mugler Show Star