Designeri » N-Q » Lemnos Aromatic « Grupuri

Victrix Profumum Roma unisex

Victrix Profumum Roma unisex

fin condimentat

Victrix de Profumum Roma este un parfum Lemnos Aromatic unisex. Parfumul prezinta vetiver, mosc, coriandru, piper roz, frunza de dafin si lichen.

vetiver mosc coriandru piper roz frunza de dafin lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Victrix by Profumum Roma.

Victrix Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Profumum Roma Victrix fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Profumum Roma Victrix, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Victrix dupa Profumum Roma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Victrix de Profumum Roma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 Crabtree & Evelyn Nomad Bois 1920 Sandalo e The Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Profumi del Forte By Night Black D.S. & Durga Cowboy Grass Arno Sorel Shaman Silver Yves Rocher Altika Teufels Kuche Patchouly Lavandula Emanuel Ungaro Apparition Cobalt