Designeri » N-Q » Lemnos « Grupuri

Potion For Women Pull and Bear de dama

Potion For Women Pull and Bear de dama

Potion For Women de Pull and Bear este un parfum Lemnos de dama. Potion For Women a fost lansat in anii 2012's. Nota de varf este cedru; notele de mijloc sunt ambra si note lemnoase; Nota de baza este ambra.

cedru

ambra note lemnoase

ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Potion For Women by Pull and Bear.

Potion For Women Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Mi se pare un parfum elegant desi este usor fresh...iar mie parfumurile fresh nu mi se par neaparat elegante..De purtat oricand, primavara/vara merge si ca parfum de seara,chiar si la o locatie cu pretentii pt ca ambra ii da acea nota eleganta iar cedrul il mentine proaspat...o alternativa ff buna in cazul in care doresti sa schimbi edt-ul fresh de pe timpul zlei cu ceva mai chic dar care sa nu te sufoce nici pe tine nici pe cei din jur in acele seri sufocante de vara.De cand cautam un astfel de parfum!!Imi pare rau ca l-am descoperit abia anul asta, este o minunatie ! Siaj si persistenta moderate.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Pull and Bear Potion For Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Pull and Bear Potion For Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Potion For Women dupa Pull and Bear. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Potion For Women de Pull and Bear reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Givenchy Pi Neo Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Demeter Fragrance Snow Carlos Santana Carlos Santana for Men Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Jalaine Patchouli Serge Lutens Bois et Musc Teufels Kuche Patchouly Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles