Designeri » N-Q » Oriental Floral « Grupuri

Flowing Puma de dama

Flowing Puma de dama

Flowing de Puma este un parfum Oriental Floral de dama. Flowing a fost lansat in 2003. Notele de varf sunt mandarina, frezie, zmeura si coacaze; notele de mijloc sunt stanjenel, violeta, mimoza si ylang-ylang; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra, vanilie si mosc.

mandarina frezie zmeura coacaze

stanjenel violeta mimoza ylang-ylang

lemn de santal ambra vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Flowing by Puma.

Flowing Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Puma Flowing fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Puma Flowing, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Flowing dupa Puma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Flowing de Puma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Guerlain Nahema Dolce&Gabbana The One Cacharel LouLou Les Copains Femme CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Robert Piguet Baghari 2006 Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Chantecaille Frangipane Nicole Miller Nicole Miller Essentially Me Fauve Jeanne Arthes Art S Roxana Illuminated Perfume Lyra