Designeri » N-Q » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Puma Woman Puma de dama

Puma Woman Puma de dama

Puma Woman de Puma este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Puma Woman a fost lansat in 2002.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Puma Woman by Puma.

Puma Woman Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Puma Puma Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Puma Puma Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Puma Woman dupa Puma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Puma Woman de Puma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Lancome Aroma Calm Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Alviero Martini GeoBlack Woman Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Clean Clean Warm Cotton Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Novae Plus Pink Garden Ella Mikao Yujin Feroce Le Labo Aldehyde 44 Dallas Cristiano Fissore Cashmere for Women Bond No 9 Washington Square Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum