Designeri » N-Q » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Puma Woman Puma de dama

Puma Woman Puma de dama

Puma Woman de Puma este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Puma Woman a fost lansat in 2002.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Puma Woman by Puma.

Puma Woman Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Puma Puma Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Puma Puma Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Puma Woman dupa Puma. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Puma Woman de Puma reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Dolce&Gabbana D&G Feminine Versace Jeans Couture Glam Ralph Lauren Glamourous Daylight ID Parfums Ame Toscane Shiseido Zen Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Oscar de la Renta Oscar Gold Emanuel Ungaro Divas Roberto Verino Gold Stendhal Elixir Noir