Designeri » R S » Lemnos Aromatic « Grupuri

Big Pony 4 Ralph Lauren de barbati

Big Pony 4 Ralph Lauren de barbati

Big Pony 4 Ralph Lauren de barbati Imagini

Big Pony 4 de Ralph Lauren este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Big Pony 4 a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta grapefruit, note lemnoase si mandarina.

grapefruit note lemnoase mandarina

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Big Pony 4 by Ralph Lauren.

Big Pony 4 Recenziile parfumurilor

Big Pony 4 by Ralph Lauren 3.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ralph Lauren Big Pony 4 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ralph Lauren Big Pony 4, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Big Pony 4 dupa Ralph Lauren. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Big Pony 4 de Ralph Lauren reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Fendi Fendi for Men Oriflame DeMarco Mariella Burani Messages d`Homme Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Il Profvmo Touaregh Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry Davidoff Adventure Eau Fraiche The Different Company De Bachmakov s.Oliver Superior Esprit Celebration Happy Vibes for Him