Designeri » R S » Lemnos Aromatic « Grupuri

Safari for Men Ralph Lauren de barbati

Safari for Men Ralph Lauren de barbati

Safari for Men Ralph Lauren de barbati Videouri Safari for Men Ralph Lauren de barbati Videouri
Safari for Men Ralph Lauren de barbati Imagini Safari for Men Ralph Lauren de barbati Imagini Safari for Men Ralph Lauren de barbati Imagini Safari for Men Ralph Lauren de barbati Imagini Safari for Men Ralph Lauren de barbati Imagini

Safari for Men de Ralph Lauren este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Safari for Men a fost lansat in 1992. Notele de varf sunt aldehide, pelin, coriandru, lavanda, note verzi, neroli, bergamot si lamaie; notele de mijloc sunt ciclama, garoafa, scortisoara, tarhon, iasomie si trandafir; Notele de baza sunt pielarie, lemn de santal, ambra, paciuli, mosc, lichen si cedru.

aldehide pelin coriandru lavanda note verzi neroli bergamot lamaie

ciclama garoafa scortisoara tarhon iasomie trandafir

pielarie lemn de santal ambra paciuli mosc lichen cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Safari for Men by Ralph Lauren.

Safari for Men Recenziile parfumurilor

iulix_73
iulix_73

Un parfum echilibrat si sobru . Recomandat la o tinuta office . 9/10
P.S. Sunt momente , cand i-mi aduce aminte de " Rebel " de la Oriflame de care sincer am fost indragostit prin anii ' 90 ! ))))

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ralph Lauren Safari for Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ralph Lauren Safari for Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Safari for Men dupa Ralph Lauren. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Safari for Men de Ralph Lauren reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Chevignon Che by Chevignon Davidoff Cool Water Deep Lacoste Essential Azzaro Onyx Loewe Aguazul de Loewe Crabtree & Evelyn Nomad Avon Unscripted Creed Amalfi Flowers Geo. F. Trumper GFT Joop! Joop! Thrill Man Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir The Different Company De Bachmakov