Designeri » R S » Floral Fructat « Grupuri

Rampage Rampage de dama

Avut: 4

acvatic
Rampage Rampage de dama Imagini

Rampage de Rampage este un parfum Floral Fructat de dama. Rampage a fost lansat in 2003. Notele de varf sunt clementina, ceai, bambus, grapefruit si pepene; notele de mijloc sunt bujor, ananas, neroli, nufar si mimoza; Nota de baza este mosc.

clementina ceai bambus grapefruit pepene

bujor ananas neroli nufar mimoza

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rampage by Rampage.

Rampage Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Rampage Rampage fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Rampage Rampage, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rampage dupa Rampage. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rampage de Rampage reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Blumarine Vintage Joop! All About Eve Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Paco Rabanne Ultrared Fragonard Belle de Soleil Candie`s Candie`s Fragonard Caresse Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume Krigler Mediterranean Peach Lomani Best Lady Zara Zara Girl