Designeri » R S » « Grupuri

Laetitia Millesime Rance 1795 de dama

Laetitia Millesime Rance 1795 de dama

Laetitia Millesime Rance 1795 de dama Imagini

Laetitia Millesime de Rance 1795 este un parfum de dama. Laetitia Millesime a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Jeanne Sandra Rance. Notele de varf sunt bergamot, mandarina si floare de portocal; notele de mijloc sunt trandafir, magnolie, wisteria si nucsoara; Notele de baza sunt paciuli, laudanum frantuzesc, balsam Tolu si vanilie.

bergamot mandarina floare de portocal

trandafir magnolie wisteria nucsoara

paciuli laudanum frantuzesc balsam Tolu vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Laetitia Millesime by Rance 1795.

L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme

Laetitia Millesime Recenziile parfumurilor

Parfumul incepe cu un miros usor intepator, masculin, dar foarte placut. In foarte scurt timp se domoleste si capata un iz usor pudrat, insa imi pare in continuare putin masculin. Are siaj mic, dar vad ca dureaza...Nu intra in preferintele mele...
Nota mea: 4/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Rance 1795 Laetitia Millesime fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Rance 1795 Laetitia Millesime, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Laetitia Millesime dupa Rance 1795. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Laetitia Millesime de Rance 1795 reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Juliette Has A Gun Lady Vengeance Frederic Malle Carnal Flower Tom Ford Noir de Noir Molinard Habanita Eau de Parfum Robert Piguet Fracas Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Atelier Cologne Vanille Insensee Keiko Mecheri Attar de Roses Amouage Amouage Lyric Woman Guerlain L'Heure Bleue Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Comme des Garcons Daphne Lubin Korrigan Frederic Malle En Passant Serge Lutens Datura Noir Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Puredistance Opardu Amouage Memoir Woman Montale Chocolate Greedy