Designeri » R S » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Egra Women Rasasi de dama

Egra Women Rasasi de dama

Egra Women de Rasasi este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Notele de varf sunt bergamot, nufar, frezie si piper; notele de mijloc sunt iasomie, prune si floare de portocal; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli si mosc.

bergamot nufar frezie piper

iasomie prune floare de portocal

lemn de santal paciuli mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Egra Women by Rasasi.

Narciso Rodriguez For Her

Egra Women Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Copy-paste Narciso Rodriguez??Mai degraba Coco Mademoiselle. Si inca ce asemanare!!Le-am incercat pe rand si pot spune ca aduce foarte bine cu CCM desi diferenta este usor sesizabila. Nimic deranjant! Cand ai cheltuit tot bugetul alocat "bunatatilor" si nu mai dispui de suficienti banuti pt Chanel, Egra este o varianta foarte ok..(desi copia IDENTICA a lui CCM ramane acel parfumel din LIDL ,extrem de ieftin pe care il stie deja toata lumea dar pe care o parfumista care se respecta nu l-ar cumpara niciodata...)

ramorariu
ramorariu

Nu e un parfum tipic oriental. De fapt e foarte european ca si compozitie. Mult paciuli, dar nu mă deranjează deloc, desi, in general nu îl plac.. Un parfum bine închegat, bine construit, fără asperitati. Miroase aristocratic si curat. Îmi amintește oarecum de Dune. Nu ca ar semăna, dar au acelasi aer distins. Din ce spune o cunoscatoare de pe Fragrantica..inteleg ca e Copy paste Narciso-Rodriguez.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Rasasi Egra Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Rasasi Egra Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Egra Women dupa Rasasi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Egra Women de Rasasi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Bvlgari BLV Esprit Life by Esprit Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Michael Kors Michael Anamor All That Matters Ajmal Facets of Her Ramon Molvizar Precious Pink Room Parfum Pour Toi CnR Create Aries Burberry Burberry Sport for Women Farmacia SS. Annunziata Kama Givenchy Givenchy Naturally Chic